שתלים דנטליים

מידע על שתלים דנטליים

כחלק מסוגי הטיפולים אותם מציעות מרפאות השיניים השונות, ניתן למצוא גם סוגים רבים של השתלות שיניים ביום אחד בשיטות מתקדמות. אחת השיטות החדשות, שמותאמת בעיקר לאנשים עם עצם דקה בלסת ולעתים אף ללא לסת בכלל, היא השתלת שיניים בזאלית אשר מאפשרת להם להחדיר את השתל ללסת באמצעות מכשור מיוחד. ישנם שתלים דנטליים אשר עוצבו בצורה מיוחדת ומחומרים אשר יתאימו בדיוק לשיטת הטיפול הייחודית אשר נדרשת במקרה מורכב שכזה, כך שגם אם יש רופאים אשר טוענים שאין אפשרות להשתיל לכם שיניים, בדקו זאת שוב במרפאת מומחה פה ולסת.

שתלים דנטליים – למי זה מתאים?

שתלים דנטליים מהווים תחליף עבור מי ששיניו נעקרו. למעשה, השתל הדנטלי מחליף את שורש השן ומושתל ישירות לעצמות הלסת. זה נשמע לא כל כך נעים, אבל כיום אפשר לעבור השתלות שיניים בהרדמה מלאה ולא לחוש את הכאב כלל. אדנטיקה סמייל מציעים מגוון אפשרויות להשתלת שיניים וגם אם אתם חושבים שלא תתאימו לתהליך בגלל סיבה כזו או אחרת, אל תחששו, אפשר לפנות בכל עת ולבקש התייעצות ממוחה פה ולסת של אדנטיקה סמייל אשר ישמחו להעניק לכם ייעוץ והכוונה.

שיקום הפה והלסת

ישנם טיפולים רבים אשר יכולים לשנות את חיינו מן הקצה לקצה. כשמדובר בטיפולים עבור שיקום הפה והלסת, זה כבר הפך לחלק בלתי נפרד מהטיפולים אותם עוברים אנשים, לרוב מבוגרים, אם כי גם ילדים לפעמים זקוקים לטיפולים מסוג זה. ישנו מספר רב של טיפולים שעוזרים לשקם את הלסת כמו השתלות שיניים, השתלות עצם בפה, השתלות למחוסרי עצם ועוד. 

לסת חלשה? יש פתרון

לא לכל אדם יש לסת עם עצם מספיק חזקה בשביל לקבע בתוכה שתלים. למרות זאת, גם אם יש לכם עצם דקה מאוד בלסת וגם אם אין לכם עצם בכלל, יש אפשרות להשתיל שיניים באמצעות תהליך שנקרא השתלות שיניים בזאלית אשר מעניק את האפשרות לשקם את הפה והלסת גם למי שהבסיס אצלו יחסית רעוע. שתלים בזאלים הם שתלים שהותאמו במיוחד לתהליך הטיפול הזה ומאפשרים שיקום מלא של הפה גם לבעלי עצם חלשה בלסת.

 

דברו איתנו