השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד

מהם השתלות שיניים ביום אחד ?

שתל דנטלי הוא שורש שן מלאכותי המונח בלסת כדי להחזיק שן (כתר) חלופית, גשר או תותבת. שתלים דנטליים עשויים טיטניום טהור, חומר התואם ביולוגית לרקמות הגוף. הטיטניום משתלב עם העצם והופך לחלק מהגוף. השתלות שיניים בהרדמה מלאה מהוות פתרון מהיר, יעיל, ובטוח לבעיות הנובעות מחוסר שיניים.

למה לבחור באדנטיקה סמייל?

השתלות שיניים ביום אחד הוא טיפול מהיר הנועד להחזיר למטופלים שלנו את החיוך תוך שעה. מומחי השיניים של אדנטיקה סמייל העלו חיוך עם שיניים מושלמות למאות מטופלים – הכל ביום אחד. 

אנו מתמחים גם בהשתלות שיניים לחולי סכרת ולמחוסרי עצם. אדנטיקה סמייל, מרפאת השיניים שלנו בראשון לציון קיימים המכשור והטכנולוגיה המתקדמים ביותר. כל הציוד הנדרש על מנת לבצע מגוון רחב של טיפולים שיניים בסביבה בטוחה ומקצועית. אנו אחת ממרפאות השיניים הבודדות המעניקות טיפולי השתלות שיניים ביום אחד . זה מאפשר למטופלים שלנו לחזור ללעוס מיד אחרי הטיפול. 

מדוע צריך השתלות שיניים?

מלבד היכולת לחייך, לאכול ולדבר טוב יותר; שתלים דנטליים מבטיחים: 

 • קו הלסת המושלם – במידה וחסרות שיניים הפנים נראות אחרת. השתלות שיניים ביום אחד הן חלק מתהליך שיקום שיניים אסתטי המשקמות את מבנה שלד הפנים. 
 • שמירה על עצם הלסת – בהעדר שיניים ללעוס, אנו משתמשים בעצם הלסת ומעמיסים אליה משקל נוסף. עצם הלסת מגיבה לעומס על ידי הגדלת צפיפות העצם. השתלת שיניים יכולות לעצור את אובדן העצמות. 

ישנן השלכות שליליות רבות להימנעות משתלים: 

 • נדידה של שיניים סמוכות: כאשר יש רווחים בין השיניים, שיניים מנוגדות עלולות להתפרץ יתר על המידה לנדוד לכיוון החללים הריקים וכתוצאה מכך ללכוד מזון וריקבון אפשרי.
 • קושי בלעיסה: שיניים חסרות עלולות לגרום לתפקוד לעיסה לא מספק שעלול לגרום לבעיות עיכול. 
 • פגיעה במראה החיצוני בגלל איבוד עצם: אובדן מראה צעיר, ופגיעה במבנה הפנים, עקב ספיגת עצם ואובדן תמיכה בשפתיים. 
 • דיבור לקוי: קושי בדיבור במיוחד אם חסרות שיניים קדמיות. 

חושבים על השתלות שיניים? 

הצוות המקצועי של אדנטיקה סמייל עם מיטב רופאי השיניים יעניק לכם טיפול מקצועי ורגיש. הכל עם מיטב הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום טיפולי השיניים והשתלות שיניים מורכבות – בטיפול אחד בלבד! כולל השתלות שיניים בהרדמה מלאה

השיניים הם נושא רגיש של כל אחד ואחת מאתנו. אל מוצגים לראווה כאשר אנו מחייכים לאדם אחר וגם כאשר אנו מדברים. השיניים מסייעות לנו באכילה, בדיבור, במראה החיצוני, בשמירה על בריאות תקינה וכמובן שיניים חזקות, מסודרות ונקיות תורמות גם לביטחון העצמי שלנו. לצערנו הרב במקרים רבים השיניים עשויות להיפגע, להישבר ואילו לנשור. זה יכול לקרות כתוצאה ממחלת חניכיים, זקנה, תאונה, מכה, ניתוח כלשהו ועוד. במקרים כאלה ואחרים ייתכן ונצטרך לבצע השתלת שיניים. לשמחתכם באדנטיקה סמייל תוכלו ליהנות משירות השתלות שיניים ביום אחד המבוצע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ושיטת טיפול חדשנית פורצת דרך. 

מדוע כדאי לבצע השתלות שיניים?

 • אוכל – שיניים חסרות מקשות עלינו את פעולת הלעיסה ובשל כך גם את היכולת לבלוע ולעכל אוכל כמו שצריך.
 • לדבר – שיניים חסרות מקשות עלינו את פעולת הדיבור ועשויות לפגוע ביכולת זו.
 • קו הלסת – כאשר קו הלסת אינו מושלם הפנים נראות אחרת, עשויות להתעוות ולכן השתלות שיניים הפכו מזמן גם לנושא אסתטי התורם לשיקום מבנה שלד הפנים ולא רק לנושא בריאותי.
 • עצם הלסת – כאשר יש שיניים חסרות אותו אדם יעשה שימוש בעצם הלסת ויעמיס עליה משקל נוסף העשוי לגרום להגדלת צפיפות העצם. 
 • חיוך – כי בסופו של דבר כל אחד מאתנו רק רוצה לחייך בביטחון.

היתרונות של השתלות שיניים ביום אחד עם אדנטיקה סמייל:

אחד הפחדים הגדולים ביותר של מטופלים בנושא השתלות שיניים היא העובדה שהיה מדובר בטיפול ארוך ומורכב בדרך כלל הדורש גם זמן החלמה ממושך ולא נעים. כיום באמצעות שיפורים טכנולוגיים שהובילו לשדרוג שטחי הפנים של המתכת הנמצאת בדופן השתל, תרמו לזירוז ההליך של התחברות השתל לעצם הלסת ובכך מסייעים בקיצור תקופת ההמתנה של המטופל. לצד זמן החלמה משופר הרי שגם הטיפול עצמו באדנטיקה סמייל הוא כזה המאפשר למטופלים לצאת מהקליניקה עם חיוך כבר באותו היום!

המחקרים מוכיחים את יעילות השיטה:

מחקרים שנעשו בנושא בדקו את יעילות השיטה להשתלת שיניים ביום אחד ונמצאו אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד של 80%-95% . לפרטים נוספים וקביעת תור צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

דברו איתנו

אתם חוזרים לחייך - בהתחייבות!